Nabory do szkółki Pomorska Tenis Park

We wrześniu rozpoczynają się nabory do szkółki tenisa w łódzkim klubie, gdzie trenują najlepsi. Jeśli poszukujesz miejsca gdzie Twoje dziecko będzie trenować w towarzystwie czołowych graczy w swoich kategoriach wiekowych U10, U12, U14, U16, U18, a także obok gwiazd dorosłego tenisa, takich jak Magdalena Fręch, Valeriia Olianovskaiia, Piotr Gryńkowski i wielu innych to zgłoś się do nas.

Nawet jeżeli nie planujesz dla swojego dziecka kariery wyczynowej to gwarantujemy profesjonalne podejście, które wykorzystujemy pracując na codzień z zawodowcami. W naszej filozofii pracy kładziemy nacisk na indywidualne podejście, stąd małe 4 osobowe grupy. Zapewniamy zróżnicowany, opracowany plan na cały sezon (wrzesień-czerwiec). W okresie zimowym oraz wakacyjnym organizujemy półkolonie, oraz profesjonalne obozy tenisowe. Ponadto nie brakuje u nas wewnętrznych turniejów, dni rodzinnych, podczas których dzieci mogą sprawdzać swoje umiejętności w przyjaznych warunkach. Jesteśmy rodzinnym klubem tworzonym przez pasjonatów tego sportu, dlatego cenimy sobie stały kontakt rodziców z trenerami, elastyczne podejście do rozwiązywania problemów, a także otwartość na różne spostrzeżenia.

Na każdych zajęciach pracujemy nad poprawą sprawności motorycznej, która jest niezbędnym elementem w rozwoju każdego dziecka, oraz kształtujemy prawidłową technikę uderzeń, która jest wizytówką naszych wychowanków.

Zapisy do grup odbywać się będą przez cały wrzesień na terenie obiektu, na naszej stronie poprzez formularz zgłoszenia, oraz pod numerem telefonu 609-815-531 i 501-394-733. W razie jakichkolwiek pytań zawsze służymy pomocą.

Co chcielibyśmy wiedzieć od Ciebie:

- ile lat ma Twoje dziecko?

- ile razy w tygodniu chciałoby grać w tenisa?

- jakie są dla Ciebie najdogodniejsze terminy na trening/i?

Nie wiesz czy Twoje dziecko złapie tenisowego bakcyla? Zadzwoń i umów się na bezpłatne konsultacje.


Dołącz do nas :)294 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie