Finały drużynowych Mistrzostw Polski 2019 r.

We wrześniu w całej Polsce zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski. W tej fazie rozgrywek wzięło udział po 8 najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej U12, U14, U16 podzielonych na skrzatów, skrzatki, kadetów, kadetki. Zespoły wywalczyły sobie miejsce w finałach podczas rozgrywanych w czerwcu eliminacjach. We wszystkich meczach wystąpili zawodnicy trenujący w naszym klubie, którzy zagrali jako MKT Łódź. Na niektórych turniejach funkcje trenerów pełni trenerzy doskonale znani z naszego klubu Piotr Holwek, Mateusz Cłapa, Tomasz Zabrocki. Poniżej podsumowanie:


U12 skrzatki (trener Piotr Holwek)

7 miejsce

Roksana Ziarkowska


U12 skrzaci

8 miejsce

Wojciech Woźniak


U14 skrzatki (trener Mateusz Cłapa)

7 miejsce

Karolina Rajca

Agnieszka Murawska


U14 skrzaci (trener Tomasz Zabrocki)

7 miejsce

Sebastian Maranda

Kamil Kołodziejczyk


U16 kadeci (trener Tomasz Zabrocki)

4 miejsce

Jakub Solarski

Lech Gontar

Kacper Wereszka


U16 kadetki (trener Mateusz Cłapa)

2 miejsce

Jagoda Wróblewska


Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników i dla trenerów. Brawo.
63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie