Tenis Łódź, korty, treningi, liga, turnieje

W naszym klubie znajdziesz wiele możliwości aby zacząć lub kontynuować swoją przygodę z tenisem. Od czego zacząć ?

Swobodna gra:

Do dyspozycji naszych zawodników jest 6 kortów ceglanych. W okresie zimowym jest to 5 krytych, ogrzewanych kortów. Na naszej stronie możesz sprawdzić dostępność kortu a także dokonać rezerwacji. Podobnie pod numerami telefonu wskazanymi na stronie. Zaproś kogoś znajomego, rodzinę i zacznij grać. W recepcji wypożyczysz rakiety oraz piłki, więc brak sprzętu Cię nie usprawiedliwia.

Zajęcia z trenerem:

Jeśli chcesz zacząć przygodę ucząc się prawidłowej techniki lub zamierzasz udoskonalić poszczególne elementy gry to do Twojej dyspozycji dostępnych jest 11 wykwalifikowanych trenerów/ek, którzy chętnie Ci pomogą. Ceny dostępne w zakładce oferta. O terminy oraz szczegóły pytaj pod numerem telefonu 501-394-733 ( Menadżer szkółki Klaudia Turek )

Treningi dwójkowe:

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, popularnym chociażby we Włoszech jest trening dwójkowy. Polega na dobraniu dwóch zawodników o zbliżonym poziomie, którzy pod okiem trenera doskonalą swoją grę. Szczegóły 609 – 815 – 531 ( trener koordynator – Piotr Holwek )

Zajęcia grupowe:

Chcesz poznać nowych ludzi, spędzić miło i aktywnie czas. To jest idealne rozwiązanie dla Ciebie. Grupa liczy maksymalnie 4 zawodników, którzy szkolą się pod bacznym okiem trenera. Na zajęcia mieszane są elementy doskonalenia techniki z elementami rywalizacji. O terminy oraz szczegóły pytaj pod numerem telefonu 501-394-733 (Menadżer szkółki – Klaudia Turek)

Sparingi:

Lubisz rywalizację na punkty, ale brakuje Ci czasem towarzysza do gry ? Zagrałbym, ale nie mam z kim, skąd my to znamy. W naszym klubie Ci to nie grozi. Mamy wielu chętnych zawodników/zawodniczki, które sprawdzą Twoje umiejętności w grze na punkty. Doborem zawodników zajmuje się trener koordynator.

Turnieje i liga:

W okresie wiosenno – letnim organizujemy turnieje, oraz ligę a także nowość Americano ( 2 godziny rywalizacji w grupie o podobnym poziomie gry ). Więcej informacji wkrótce.
Jak widać w naszym klubie trudno się nudzić. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy lub pod numerami telefonów. Do zobaczenia na korcie !!!

Telefon

Adres

Pomorska 431

OTWARTE:

Pon - Pt: 8 - 22

Sob - Nd: 9 - 18

REZERWACJE

FORMULARZ KONTAKTOWY

7 + 14 =